Bize ile Bağlan

Teknoloji

Soundcloud, DJ’ler için yeni aktarım planı başlattı.

Yayınlanan

üzerinde

Soundcloud DJ

Dünyanın en popüler uygulamalarından birisi olan SoundCloud, SoundCloud DJ adlı yeni yayın aktarım planını duyurdu DJ’lere platformlarındaki müziklerden sınırsız çevrimdışı kullanma olanağı sunacak, kullanıcılar parçaları indirip VirtualDJ gibi DJ yazılımlarının önbelleğine almalarına olanak tanırken, Cross DJ ve Denon DJ “önümüzdeki aylarda” programlarında kullanımını sağlayacak.

iOS ve Android Uygulama içerisindeki parçaları da verileri de platforma eklendi. Platform desteklenen herhangi bir DJ yazılımında SoundCloud tarayıcısından doğrudan anahtar kelimler ve bpm ile parçaları tanımlayabilme imkanı sunacak ve çalma listeleri özelliğide “yakında” geliyor olacak. SoundCloud GO+ şu anda Pioneer DJ’lerin rekordbox dj ve WeDJ, Serato, Traktor DJ ve daha fazlasıyla çalışırken, SoundCloud DJ yeni yayın aktarım planı yalnızca Virtual DJ ile uyumludur. Daha fazla diğer yazılımlarda kullanım özelliği imkanını yakında sunulacağı bilgisini paylaştı.

Kullanımı kolay ve harika müzik arşivleri imkanı sunan yeni yayın aktarım planı SoundCloud DJ’in sınırsız çevrimdışı önbelleğini alma ve 200 milyondan fazla parçaya erişim için aylık 19,99 dolardan fiyatlandıracağını duyurdu. SoundCloud DJ hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir