Bize ile Bağlan

Teknoloji

Beatport, DJ uygulaması için yeni abonelik planını duyurdu

Yayınlanan

üzerinde

beatport beatportdj

Dünyaca ünlü müzik platformu Beatport, BeatportDJ uygulaması için yeni abonelik planını resmen duyurdu.

Kullanıma sunulan bu yeni plan, kullanıcıların parçaları yeni tarayıcı tabanlı DJ yazılımlarına aktarmalarına olanak tanıyor.

Müzik platformu Beatport, kullanıcıların tarayıcı uygulamaları BeatportDJ’de dokuz milyondan fazla parçadan oluşan tam kataloğuna erişmelerini sağlayan yeni bir abonelik planı başlattı. iOS’ta da çalışan uygulama bu yılın başlarında piyasaya sürüldü ve aslında tarayıcınızın içinde tam bir DJ yazılımı. BeatportDJ ayrıca MIDI kontrolörleriyle de çalışır, böylece favori kontrol cihazınızı herhangi bir bilgisayara bağlayabilir ve herhangi bir yazılım indirmeden DJ’liğe başlayabilirsiniz.

Daha önce, BeatportDJ’ye erişmek için bir Beatport LINK aboneliği gerekiyordu, ancak aylık 9,99 ABD dolarına mal olan bu yeni plan, hem tarayıcıda hem de iOS’ta uygulamaya erişmenizi sağlayarak Beatport’un kataloğuyla DJ’lik yapmanıza ve çalma listeleri oluşturmanıza olanak tanır. LINK’i BeatportDJ uygulamasının dışındaki yazılım ve donanımlarda kullanmak istiyorsanız, tarayıcıda oluşturduğunuz çalma listelerine erişmek için ayda 14,99 ABD dolarından başlayan bir LINK veya LINK Pro aboneliğine yükseltmeniz gerekir.

BeatportDJ, iki disk kaydedici, crossfader, her kanal için üç bantlı EQ, kontrol için FX ve X/Y pad, çalma listeleri, kanal başına bir HP ve LP filtresi ve daha fazlasını içeren DJ yazılımından bekleyebileceğiniz her şeye sahiptir.

Beatport’un web sitesinde bu konu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Beatport’un resmi web sitesine ulaşmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir