Bize ile Bağlan

Haber

Beatport artık Bitcoin ile ödeme kabul ediyor

Yayınlanan

üzerinde

beatport bitcoin

Beatport artık Bitcoin ile ödeme kabul ediyor, ayrıca NFT koleksiyonunu da resmen duyurmuş oldu.

Beatport, Haziran ayından itibaren web sitesinde ödeme olarak bitcoin’i kabul ediyor ve Crypto.com ile Boys Noize, Charlotte de Witte, Sasha, Third Son, Sama Abdulhadi ve daha fazlasıyla yeni bir A/V NFT işbirliği için iş birliği yaptı.

NFT koleksiyonunda, Bonobo, Tame Impala ve Sydney Opera House ile çalışan Berlinli sanatçı Leif Podhajsky’nin görsel sanatının yanı sıra, dahil olan sanatçıların yayınlanmamış parçaları yer alacak.

Beatport’a göre: “Daha sonra on parçanın tümü, 10’da 10 açık artırma olarak bonus malzeme ile paketlenecek ve bonus parça, her sanatçı için bir gösteriye dört konuk geçişi ve ekstra görsel içerik içerecek.Gelirlerin bir kısmı, Beatport’tan bir karbon denkleştirme bağışı da dahil olmak üzere hayır kurumlarına bağışlanacak.”

Charlotte de Witte şunları söyledi: “NFT’lerin dünyası, sanatçıların çıktılarını keşfetmeleri için ilginç yeni bir platform. Beatport ile birlikte bu yeni dünyayı keşfetmeyi ve bunun bizim dünyamız için ne anlama gelebileceğini öğrenmeyi çok merak ediyoruz.” Beatport’un Crypto.com NFT sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir