Bize ile Bağlan

Haber

ERİC PRYDZ, HOLO ŞOVUNU İBİZA’YA GETİRİYOR

Yayınlanan

üzerinde

Hï Ibiza kısa süre önce White Isle’da yaklaşan 2023 sezonu için şaşırtıcı bir dizi konut duyurdu. Ancak özellikle bir tanesi şimdiden çok fazla vızıltı yarattı.

Eric Prydz’ın dünyaca ünlü HOLO şovunu bu yaz ikamet ettiği ünlü Ibiza kulübü destinasyonuna getireceği doğrulandı. İsveçli dans müziği ikonu kariyeri boyunca adanın en önemli kulüplerinden bazılarında sahne aldı. İbiza’daki akıllara durgunluk veren gösterinin “daha samimi bir versiyonunu” sergilemeyi planlıyor.

Görsel olarak en çarpıcı veya ileri görüşlü tur şovları gibi değildir. Prydz’in holosu yaygın olarak en etkileyicilerden biri olarak kabul edilir. 3 Temmuz’dan başlayarak 10 özel tarih için Eylül başına kadar sürecek. Hï Ibiza’daki Tiyatro, Prydz’in şovu tarafından devralınacak. Haftalık ikamet eden Patrick Topping, haftalık konuk olarak Adam Beyer ile kulüp odasında ona katılacak.

Efsanevi “Opus” un yapımcısı, Kasım ayındaki 2023 SANAL turu ile kendisiyle dalga geçti. Yapım, 2022’de dans müziğinin öne çıkan bir parçasıydı. Tomorrowland’da çaldığı zamanki gibi izleyicileri göz kamaştırdı ve ona bir yer kazandırdı EDM.com yılın en iyi performansları. Şimdi, 2023 Ultra Müzik Festivali için Miami’ye gidiyor.

Nishpeople Blog yazılarını kaçırmamak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın!

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir