Bize ile Bağlan

Haber

Pioneer DJ, Off-White markası ile işbirliği yaptı.

Yayınlanan

üzerinde

ddj 1000 ow

Pioneer DJ ve İtalyan lüks moda markası Off-White. Yeni, sınırlı sayıda bir kontrolör olan DDJ-1000-OW üzerinde işbirliği yaptı.  Selfridges uygulamasında çekilişle satın alınabilecek olan kontrolör, popüler DDJ-1000 rekordbox ve Serato kontrolörünün yeniden modellenmesi ve decklerin birine kırmızı bir şerit eklenmesiyle tasarımı oluşturdular. OW modelinde ayrıca yeni bir ‘Ses Mühendisliği’ logosu da eklendi. 

Off-White,piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk gelen tees, kapüşonlular ve bir antrenör ceketi de dahil olmak üzere bir dizi sınırlı sayıda ‘Sound Engineering’ giysisini piyasaya sürdü.

DDJ-1000-OW satın almak isteyen herkes, iOS için buradan indirilebilen Selfridges uygulaması aracılığıyla çekilişe katılabilir . Başarılı başvuru sahipleri bir bildirim geri dönüşü alarak ve satın almalarını tamamlayabilirler.

Bu, Pioneer DJ ve Off-White’ın sınırlı sayıda bir DJ kontrol cihazı üzerinde işbirliği yapmak üzere ilk kez bir araya gelişleri  değil , çünkü  DDJ-1000 -OW’den önce Chicago’nun Çağdaş Sanat Müzesi için özel olarak yaptıkları CDJ-2000nxs2’nin  şeffaf bir versiyonu 2019 senesinde bir araya gelmişlerdi.  

Aşağıdaki youtube videosuna sınırlı sayıdaki DDJ-1000-OW kontrol cihazına göz atabilirsiniz.  

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir