Bize ile Bağlan

Moda

House of VANS 10’uncu yıldönümünü hatıra kitabıyla kutladı.

Yayınlanan

üzerinde

House of VANS

Vans, House of Vans’ı ortaya çıkaralı 10 yıl oldu ve yıldönümünü anmak için güzel günleri belgeleyen ve yansıtan 200 sayfalık bir kitap yayınladılar.

On yılı aşkın anısını, House of Vans – If These Walls Could Talk adlı yeni bir retrospektif kitapla kutluyor. 200 sayfadan fazla hikaye, fotoğraf ve unutulmaz müzik anları ile If These Walls Could Talk, markanın sevilen müzik, sanat ve kaykay mekanı House of Vans’ın zengin tarihini ve zaman çizelgesini son on yılın şaşırtıcı bir görsel hatırasıyla anlatıyor.

Kitapta New York, Londra ve Chicago’daki yerlerinden . Toronto, Berlin, Şanghay, São Paulo, Austin ve daha birçok eski pop-up mekanları dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki konumları ile House of Vans, görselleri yer alıyor. House of Vans’ın küresel sahneleri Metallica, Public Enemy, Nas, Foo Fighters, Anderson .Paak, Blondie gibi müzik efsaneleri sahne manşetleri görselleri kitabın içeriğinde mevcut. House of Vans toplulukluğu ve hayranları için her zaman türünün tek örneği bir gösteriler sergiledi.

Markanın yaratıcılığına ev sahipliği yapan House of Vans, Vans’ın kültürel merkezi ve uluslararası müzik mekanı olarak hizmet vermiş, ilerici sanat ve müzik platformlarını ve sürükleyici etkinlik serilerini tanıtmıştır.

House of Vans – If These Walls Could Talk  , Vans Ailesi aracılığıyla Vans.co.uk/Family adresinde satın alabilirsiniz.

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir