Bize ile Bağlan

Teknoloji

Beatport, Global B2B Eğlencesi için Parti Modunu Yayınladı

Yayınlanan

üzerinde

beatport bitcoin

Beatport, dijital müzikte küresel bir liderdir ve yeni sanatçılar, sesler ve müzik odaklı bir topluluk geliştirir. Web tabanlı platformları kendini sürekli geliştiriyor ve şimdi yeni Beatport Parti Modu ile bir sonraki seviyeye geldiler.

Beatport Party Mode, ilk olarak 2021’in başlarında piyasaya sürülen bir çevrimiçi miks istasyonunun genişletilmesidir. Kullanıcıların, ekipmana ihtiyaç duymadan DJ yazılımını tamir etmek için dijital bir miksere erişmelerine izin verdi. Bu sistem bazı büyük güncellemeler alıyor ve DJ’lerin parti sunucuları olarak hareket etmelerine ve gezegenin herhangi bir yerinden diğer DJ’lerle arka arkaya setler gerçekleştirmelerine izin verecek.

Bu yıl IMS Ibiza 2022’de piyasaya çıktığında büyük bir hit oldu ve diğer hayranlar ve sanatçılarla etkileşim kurmanın yeni bir yolunu sunacak. Özellikler, gecikmesiz oynatma, aynı anda dört D’ye kadar ve oturum çalma listelerinde otomatik kaydetmeyi içerir.

Oturan ve setleri izleyen ‘hayranlar’, beatport’ların kapsamlı müzik kataloğuna göz atabilir, isteklerde bulunabilir, parça seçimini tartışabilir ve bazı isteklerin neden o ana uygun olup olmadığı konusunda fikir alışverişinde bulunabilir.

İzleyici olarak katılmak için bir Beatport hesabına ihtiyacınız olacak ve ev sahipliği yapmak veya DJ olmak için Beatport hizmetine abone olmanız gerekecek. Her şeyin nasıl çalıştığını görmek için lütfen buraya tıklayıp videoyu izleyin!

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir