Bize ile Bağlan

Haber

Universal Music Group, daha fazla içerik sağlayacak

Yayınlanan

üzerinde

universal music group twitch

Universal Music Group, daha fazla içerik sağlamak için Twitch ve Amazon Music ile anlaşmasını genişletiyor.

Universal Music Group, dünyanın en popüler ve yenilikçi şirketlerinden bazılarıyla büyük anlaşmalar imzalamaya yabancı değil. Müzik endüstrisinin ileri görüşlü tarafında olmaya devam ediyorlar ve iki gün önce Twitch ve Amazon Music ile anlaşmalarını genişlettiklerini duyurduklarında bu eğilim doğru çıktı.

Ortaklık kapsamındaki yeni anlaşma, müşterilerin sanatçılarla ve tam tersi şekilde sahip olabileceği etkileşimi ve deneyimleri daha da artıracak. İlk olarak, Amazon artık dinleyicilerin tüketmesi için daha fazla içerik sunacak. Bu içerik, canlı akışları, Ultra HD, HD’de daha fazla müzik ve uzamsal ses, sanatçı ürünleri ve özel deneyimler içerir.

“UMG, hizmetimizi geliştirmeye ve müşterilerimize en sevdikleri sanatçılarla etkileşim kurmaları ve yeni müzikler keşfetmeleri için daha fazla yol sunmaya devam ederken bizim için stratejik bir işbirlikçi oldu.” – Steve Boom, Amazon Müzik Başkan Yardımcısı, Basın Bülteni

Twitch anlaşması artık Universal Music Group’un platform genelinde benzersiz deneyimler ve daha fazla müzik tabanlı içerik sunacak sanatçıya özel kanallar oluşturmasına izin verecek.

Twitch, müzisyenleri güçlendirmek de dahil olmak üzere yaratıcıya öncelik veren bir kültürü bünyesinde barındırıyor. Şimdi, sanatçılarının hayranlarıyla etkileşim kurmaları için mevcut araçların kapsamını daha da genişletmek ve aynı zamanda sanatçılarının Twitch’te yayın yaparken anlamlı gelir elde etmeleri için yeni yollar sağlamak amacıyla UMG ile çalışmaktan her zamankinden daha fazla heyecan duyuyoruz. ” – Tracy Chan, Twitch Müzik Başkanı, Basın Bülteni

Sanatçıların tüketicilerle etkileşime girebilecekleri boşluk her geçen gün daha da küçülmeye devam ediyor. Hareketli geleceğe doğru ilerlerken, bunun gibi daha fazla anlaşma beklemek en iyisidir.

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir