Bize ile Bağlan

Etkinlik

Eric Prydz, HOLO’yu Creamfields South’a getirecek

Yayınlanan

üzerinde

eric prydz holo

Eric Prydz, HOLO’yu ilk kez 3-4 Haziran 2022 tarihli festivalde Creamfields South’a getirecek.

2019’da Tomorrowland’deki çıkışından bu yana ilk kez Eric Prydz, HOLO konseptini Chelmsford’daki Hylands Park’ta 3-4 Haziran’da (Jubilee Bank Holiday hafta sonu) düzenlenen Creamfields South’ta bir kez daha hayata geçirmeye hazırlanıyor. Festivalin ilk gününde elektronik müziğin devleri Camelphat, David Guetta ve Fatboy Slim gibi isimlerin yanında manşetlere çıkan Prydz, 15.000 kapasiteli Steel Yard sahnesinde manşet olacak; Charlotte de Witte, Cristoph ve Kölsch’e katılıyor.

HOLO konsepti geçmiş Glasgow, Belfast, Londra ve New York gibi dünyaca ünlü şehirleri süsledi, ancak hayranlarının gerçekten daha fazlası için yalvardığı Tomorrowland festivalinin 2019 yılındaki muhteşem, yenilenmiş Özgürlük sahnesinde ortaya çıkmış olabilir. 2020’de Tomorrowland’e dönüşü merakla bekleniyordu, ancak Covid-19 pandemisi yüzünden, buzun üzerine konmasını sağladı. Creamfields, 2021 baskısı için HOLO’yu güvence altına almak için ayın üzerinde olurdu, ama yine de olmadı. Şimdi ise 25. yılını kutlayan Creamfields, 2022’de kesinlikle yılın en büyük ve en iyi festivallerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

İkinci günün kadrosu, Calvin Harris, deadmau5 ve MK gibi isimlerin baş görevleri üstlenmesiyle aynı şekilde yığılmış durumda. Tüm festival boyunca, Patrick Topping, Code Black veya hatta Örnek olsun, herkes için bir şeyler olduğundan bahsetmiyorum bile.

Creamfields 25. yıl kutlamaları için her şeyi yapıyor, şimdiden tükenmiş Creamfields North (orijinal Creamfields festivali) Ağustos ayının sonlarında Daresbury’de Above & Beyond, Armin van Buuren ve Martin Garrix ile manşetlerde yer alacak; merakla beklenen ikinci aşama dizisi yakında açıklanacak.

Eric Prydz ve HOLO konseptini yakından görebileceğiniz Creamfields South için sınırlı biletler hala mevcut. Biletler ve daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın.

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir