Bize ile Bağlan

Etkinlik

Ultra Abu Dabi 1. Aşama Kadrosunu Duyurdu

Yayınlanan

üzerinde

ULTRA Worldwide markası Orta Doğu’da çığır açarken, ULTRA Abu Dabi’nin açılışı, birinci aşama başlıklarından oluşan yığılmış serisini duyurdu. 4-5 Mart’ta Yas Adası’ndaki Etihad Park’ta gerçekleşecek. Ultra Abu Dabi, Adam Beyer, Afrojack, Amelie Lens, Calvin Harris, Illenium, KSHMR, Nghtmre, Sasha_John Digweed ve Skrillex’i ağırlayacak. İkinci aşama hala açıklanacak.

Bölgedeki en büyük açık hava mekanı olan Etihad Park, dünyanın en hızlı büyüyen eğlence ve eğlence yerlerinden biri olan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde lüksün zirvesi olan Yas Adası’nda yer almaktadır. ULTRA Worldwide’ın Orta Doğu’daki ilk çıkışı, bu yıl BAE’de en çok beklenen etkinliklerden biri olacak.

ULTRA Abu Dhabi, erişim sahiplerinin özel giriş kapılarına, tuvaletlere ve F & B tekliflerine ve hayatlarının en muhteşem gecesini yaşayabilecekleri kendi salon alanlarına erişmelerini sağlayan Birinci Sınıf bir Genel Deneyim kartı sunacak. Ayrıca ULTRA Abu Dhabi, şişe servisi, akıllara durgunluk veren tiyatro gösterileri ve evin en iyi manzarasıyla dolu her iki aşamada da VIP deneyimleri sunacak. Masa satışlarıyla ilgili ayrıntılar kısa süre içinde ULTRA Abu Dabi’nin sosyal medya kanallarında ve web sitesinde açıklanacak.

Nishpeople Blog yazılarını kaçırmamak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın!

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir