Bize ile Bağlan

Etkinlik

DGTL Amsterdam, 2023 festivali kadrosu duyuruldu

Yayınlanan

üzerinde

DGTL Amsterdam, 7-9 Nisan tarihleri arasında NDSM Docklands’da düzenlenecek. Festivalin 2023 baskısı için tüm kadrosunu duyurdu.

Cuma günkü Açılış Gecesinde Madonna, Mura Masa, Taahliah & I JORDAN ve Passion Deez’den saat 10 ile 5 arasında setler yer alacak. Ana Cumartesi gündüz oturumu, Honey Dijon, Jayda G, Anetha, Evan Baggs, Salome, Spekki Webu, Tsepo, Mona Yim, Camelphat, VTSS ve Carista gibi oyuncuların oynayacağı onaylanan devasa sanayi bölgesini devralacak.

Ela Minus, Jan Blomqvist, Sweely, Parallelle, Colin Benders ve Friends’ten Ross’un canlı setlerinin yanı sıra Bambounou, Danilo Plessow (MCDE), Denis Sulta, Kamma ve Masalo’yu saat 11’den sabah 5’e kadar süren bir parti sonrası da yer alacak.

İkinci Gün – Pazar – diğerlerinin yanı sıra Bonobo, Eris Drew ve Octo Octa, SHERELLE. Özel İstek, Ngoni Egan, Martinez Kardeşler, Vladimir Dubyshkin, Zohar, Hunee, Budino ve Paula Tapınağı’na sahiptir. Henrik Schwarz, Coloray, Monolink, Max Cooper ve Soichi Terada canlı performans sergileyenler arasında. Akşam 11’den akşam 5’e kadar gerçekleşecek. Kapanış partisinde Benny Rodrigues, Dr. Rubinstein, Octo Octa ve Sedef Adasi yer alacak.

Erkenci kuş biletleri artık tükenirken, standart gün ve tam hafta sonu geçişleri mevcuttur.

2022’de DGTL, sürdürülebilirlik konusunda önemli adımlar attı. Net sıfır emisyona ulaştıktan sonra dünyanın ilk “dairesel” dans festivali oldu. Ekip bu yıl iki halkadan oluşan bir fikir olan “çörek ekonomisi” modeli üzerinde çalışıyor. İnsanların temel ihtiyaçlarda yetersiz kalmasını önlemek için bir sosyal temel katmanı için çalışıyor. Dünya’nın ekosistemlerini germekten kaçınmak için bir üst ekolojik seviye. Bunun bir parçası olarak, tüm katılımcılardan kendi emisyonları için sorumluluk almaları isteniyor.

Nishpeople Blog yazılarını kaçırmamak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın!

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir