Bize ile Bağlan

Etkinlik

EXIT Festivali 2024: Elektronik Müzik Severlere Muhteşem Bir Ziyafet!

Yayınlanan

üzerinde

exit-festival-2024

Sırbistan’ın Novi Sad şehrinde düzenlenen ikonik EXIT Festivali, 24. yaşını kutlarken elektronik müzik severleri Petrovaradin Kalesi’nde unutulmaz bir deneyime davet ediyor! 10-14 Temmuz tarihleri ​​arasında gerçekleşecek festival, 40’tan fazla sahne ve festival alanında 1000’den fazla sanatçıya ev sahipliği yapacak.

Bu yılki EXIT Festivali’nin ana teması “Birlikte Süper Güçlerimizi Uyandırıyoruz” olacak ve “EXIT Starseeds” adını taşıyacak. Festival, bu temayla uyumlu olarak, dünyanın dört bir yanından gelen yetenekli sanatçıları ve coşkulu müzikseverleri bir araya getirerek, kolektif bir enerji ve dayanışma duygusu yaratmayı amaçlıyor.

Elektronik Müzik Severler İçin Muhteşem Bir Kadro:

EXIT Festivali 2024, elektronik müzik tutkunları için adeta bir cennet vadediyor. Festivalin ana sahnesi Dance Arena’da Maceo Plex, Carlita, I Hate Models, Patrick Mason ve Black Coffee gibi yıldız isimler sahne alacak. Açık hava NSNS sahnesinde ise Helena Hauff, Sara Landry, Oguz ve Yotto gibi sanatçılar performanslarını sergileyecek.

Daha önce duyurulan isimler arasında Carl Cox, Bonobo (DJ), Steve Angello, Sama’ Abdulhadi, Barry Can’t Swim, Kenya Grace ve Rudimental gibi dev isimler de yer alıyor. Bu yıldız kadrosuna ek olarak, Black Eyed Peas ve Gucci Mane de festivalin ana sahnelerinde sahne alacak.

Festivalden Daha Fazlası:

Müzikseverlerin yanı sıra, EXIT Festivali sanat, tiyatro, film ve performans gibi farklı alanlarda da ziyaretçilerine sunacakları ile öne çıkıyor. Festival alanlarında kurulan EXIT Village, gün boyunca çeşitli atölyeler, sergiler ve interaktif deneyimlere ev sahipliği yapacak.

Biletler ve Bilgiler:

EXIT Festivali 2024 biletleri ve daha fazla bilgi için https://www.interfun.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir