Bize ile Bağlan

Etkinlik

Switch Opening Weekend | Roman Flügel, Fatih Ulusoy, Hello Alien, Fevzee B2b Semih Akay

Yayınlanan

üzerinde

swichh

İstanbul Gece Hayatı’nın en yeni mekanı Switch, 19 Şubat Cumartesi gecesi Alman elektronik müzik sahnesinin en büyük isimlerinden Roman Flügel’ın ikonik müziği Switch’ten yükseliyor. Benzersiz Italo diskodan, kararsız elektroya ve kışkırtıcı house’a kadar uzanan setleriyle Flügel’in bizi nereye götüreceğini tahmin etmek zor.

Gecenin bir diğer ismi ise Berlin Techno Müzik Kültürü’nün başarılı ismi, ülkemizi Avrupa’da önemli festival ve mekanlarda gerçekleştirdiği performanslarla temsil eden Technotuerken , Pentagonik Records‘un kurucusu ve sahibi Türk asıllı DJ & prodüktör Fevzee ve lokal sahnenin başarılı ismi Semih Akay back to back performansları ile yer alıyor. Etkinlikte sahne alan diğer isimler ise Fatih Ulusoy ve Hello Alien.

Siz de bu muhteşem gecede yer almak istiyorsanız Bugece.co adresinden biletlerine ulaşabilirsiniz.

Switch İstanbul Etkinlik Kuralları

Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.
Etkinlik alanına yiyecek içecek, kesici, delici veya yanıcı alet sokmak yasaktır.
Etkinlik katılımcıları etkinlik alanı içerisinde fotoğraf & video çekiminin yapılacağını kabul eder.
Yazılı izin olmadığı takdirde profesyonel görüntü kayıt cihazları sokmak ve çekim yapmak yasaktır.
Profesyonel olmayan cihazlarla, diğer misafirleri ve performans veren sanatçıları rahatsız edecek ve özel hayatının gizliliğini ihlal edecek çekim yapılmamasına özen gösterilmesi beklenmektedir. Flaşlı çekim yapmak kesinlikle yasaktır.
Organizasyon ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik ve backstage alanına almama hakkına sahiptir.
Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü giriş yapılamayabilir. Bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. Kapımızın kararı sondur ve her koşulda geçerlidir.
Etkinlik alanına gelirken misafirlerimizin aşı kartını veya HES kodunu yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.Aşı kartı/HES kodu olmayan katılımcıların etkinlik alanına girebilmeleri mümkün olmayacaktır ve bilet iadesi yapılmayacaktır.
Satın alınan bilet (ayrıca özel olarak yazılı izin alınmadığı takdirde), reklam, yarışma, çekiliş, promosyon da dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel kullanım haricinde ticari ya da ticari olmayan amaçlarla kullanılamaz. Bu amaçlarla ilgili kullanılan bilet iptal edilir ve yasal işlem başlatılır.

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir