Bize ile Bağlan

Etkinlik

Burning Man, 2022 için bilet fiyatları ve detaylarını açıkladı

Yayınlanan

üzerinde

burning man festival

Festivalin arkasındaki organizasyon The Burning Man Project, merakla beklenen bilet satışının detaylarını geçtiğimiz günlerde açıkladı.

Burning Man festivaline iki yıllık uzun bir aradan sonra, festival müdavimleri, Nevada, Black Rock Desert’ta 28 Ağustos – 5 Eylül tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek olan bu yılki edisyonun biletlerine kavuşmak için sabırsızlanıyor ve heyecanlanıyorlar. Neyse ki festivalin arkasındaki organizasyon The Burning Man Project, merakla beklenen bilet satışının detaylarını geçtiğimiz günlerde açıkladı.

Bilet satışı, festivale kadar geçen aylarda çok sayıda katmanda başlayacak ve FOMO satışı olarak adlandırılan ilk aşama 2 Şubat’ta gerçekleşecek ve bu, fiyatların en yüksek olduğu fiyatların yaklaşık 1.500 ila 2.500 $ arasında olduğu garantili bir bilet olarak ilan edildi. , ve bu biletler için kayıt şimdi açık. Bir sonraki aşama Bilet Yardımı Programı satışı olarak bilinir ve Burning Man’in web sitesinde “başvuruların koşullarının finansal yardımı hak ettiğini ve Black Rock City’deki amaçlanan katılımı topluluğa anlamlı bir katkı olarak ilettiğini gösterdiğini” belirtir. Bu satış 16 Mart’ta başlayacak ve yaklaşık 225 $ karşılığında yaklaşık 5000 bilet satışta olacak. Ayrıca 9 Mart’ta bu saatlerde Steward bilet satışı 475$’dan gerçekleşiyor, bu biletler “Burning Man ve Black Rock City’nin birlikte yaratılmasına yardım eden” festival müdavimlerine sunuluyor.

Ana bilet satışı olan büyük etkinlik, 30 Mart’ta gerçekleşecek ve biletlerin fiyatı 575 dolar ve rekor sürede tükenmesi bekleniyor, bu nedenle ön kayıt 23 Mart ile 25 Mart arasında açılıyor. OMG satışı olan son şans satışı, teklif edilebilecek herhangi bir son dakika biletleri içindir. Bu 3 Ağustos’ta gerçekleşecek ve aynı zamanda 575$ fiyat etiketine sahip. Burning Man hakkında daha fazla bilgiyi festivalin resmi web sitesinde burada bulabilirsiniz ve bu yıl Burning Man’e katılmayı planlıyorsanız bize bildirin.

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir