Bize ile Bağlan

Etkinlik

SeptNuits Fete De Renaissance 4 Şubat Cuma Günü Lodos Bar’da Gerçekleşecek

Yayınlanan

üzerinde

septnuis

SeptNuits 2019 Yılından beri Çanakkale şehrin ‘de gerçekleştirdiği etkinliklerle ismini duyuran ve şehrin elektronik müzik akımını ve kültürünün gelişmesinde en büyük vizyona sahip olan . SeptNuits Topluluğu’nun Fete De Renaissance etklinliği 4 Şubat Cuma günü Lodos Bar’da gerçekleşecek

Gecenin Headliner’ı Türkiyen’nin veteran Prodüktör / DJ ‘lerinde Uğur Project

16 yaşında Radio 2019’da başladığı müzik kariyerinde: stüdyo kayıtlarından radyo programlarına, underground kültürden partilere, plak şirketinden prodüksiyonlara, müzik direktörlüğünden workshoplara. Kısaca müziğin konuşulduğu her alanda isminden söz ettirmeye devam ediyor.

Karıyerine 35 Plak, 300 Digital EP VE 500’den fazla compilation albüm sığdıran sanatçı, son olarak Elevate,Tronic,Set About ve AnalyticTrail gibi Uluslararası Plak Şirketlerinin yayınladığı çalışmalarıyla Beatport Top 100 listelerine girerek bu başarısını taçlandırmış oldu. Yapımları, Adam Beyer , Richie Hawtin, Carl Cox , Ida Engberg, Thomas Schumacher, UMEK, llario Alicante, Carl Craig, Paco Osuna,Marco Carola, Monika Kruse, Joyhauser, Christan Smith ve daha birço tanınmış sanatçı tarafından yıllardır desteklenmektedir.

Bugüne kadar Kraftwerk,Faithless,Carl Cox,Joseph Capriati,Len Faki,Charlotte de Witte, llario Alicante,UMEK,Gregor Tresher,Andrea Oliva,Oxia,Paul Ritch,Matthias Tanzmann,Ten Walls,Marc Houle , Matador,Mind Aganist ve daha bir çok sanatçıyla aynı kabini paylşatı.

Gecenin bir diğer isimi de Stil vor Talent , Selador Plak Şirketlerinde çıkardığı parçalar isimini bildiğimiz sahibi olduğu Dawgsmusik şirketiyle yapmış olduğu etkinlerinden tanıdığımız Türkiye’deki sayılı başarılı Elektronik Müzik Prodüktör ve Dj ‘lerinden olan Enes Çakır yer almaktadır.

Etkinlikte sahne alacak bir diğer ismi de Çanakkale Şehri’nin en başarlı Elektronik Müzik Dj’lerinden olan Utku Ulubay yer alıyor.

Sponsorların A Blok, Senwearstore,Lifestetic,Raf 17,Sardalye,Ava Express Coffe,Craft Creative, Limani Hotel Çanakkale,Lodos Bar oluşmaktadır.

Sınırlı sayıda biletleri mevcut olduğu etkinliğe katılım 250 kişi ile sınırlıdır. Biletlerin tükenmeden satın almak ve bu muhteşem gecede sizde yer almak istiyorsanız. SeptNuits İnstagram sayfasına ziyaret edip iletişime geçin .

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir