Bize ile Bağlan

Haber

Carl Cox, genç elektronik müzik sanatçılarını desteklemek için burs başlattı.

Yayınlanan

üzerinde

carl cox waterbear college

Brighton’daki WaterBear College ile ortaklaşa olarak. Carl Cox, genç elektronik müzik sanatçılarının gelecekteki çabalarını desteklemek için bir öğrenciye burs verdi.

Dans müziğinin öncüsü, uzun zamandır. Elektronik Music prodüktörlerin ve dj’lerin ilham kaynağı olmuştur ve şimdi onun çabaları, müzisyenlerin kendi kariyerlerine başlarken onlara yardımcı olmak. Carl Cox bir basın açıklamasında “WaterBear – The College of Music’i bu burs ödülünü sağlamak ve birinin müzikteki kariyer yolculuğuna katkıda bulunmak için desteklemekten gerçekten heyecan duyuyorum” dedi. “Umarım bu, yaratıcı sürece yardımcı olur ve hepimizin zevk alabileceği harika yeni elektronik müziklere yol açar. “sözlerini ifade etti.

Üniversitede Elektronik Müzik ve İşletme öğrencisi olan Lewis Voros, bir müzisyen olarak kariyer hedeflerini desteklemek için 15.000 £ fon ödülü alan ilk kişi oldu. WaterBear yeni Electronic Music & Business kursunu ilk kez Şubat ayında duyurdu  . Kurs, Brighton’da yerinde veya dünyanın herhangi bir yerinden uzaktan eğitim yoluyla çevrimiçi olarak katılabilirsiniz.

Son olarak bu yılın Carl Cox Bursunu kazanan Lewis, ödülünün ardından şunları söyledi:

“Carl ve WaterBear’a çok teşekkür ederim! Seçilmekten onur duyuyorum ve bu bursun bir sanatçı olarak gelişmeme nasıl yardımcı olacağını görmek beni çok heyecanlandırıyor.”sözlerini ifade etti.

Elektronik müzik yapımcısı veya sanatçısıysanız, yenilikçi yeni kurslara ve heyecan verici burslara nasıl başvuracağınız hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir