Bize ile Bağlan

Müzik

Swedish House Mafia’nın yeni albümü 45 şarkıdan derlenecek

Yayınlanan

üzerinde

Swedish House Mafia

Swedish House Mafia ‘Until Now’ adlı ikinci albümlerinin üzerinden yaklaşık 10 yıl geçmesine rağmen, bir sonraki albümleri ‘Paradise Again’in 2022’de çıkaracağını duyurdu.

Swedish House Mafia NME ile yapılan heyecan verici röportajda dans müziği üçlüsünün hayranlarına yeni albümde neler bekleyeceğini ve hazırlandıkları dünya turu hakkında bilgileri paylaştı.

Steve angello’ya göre : ”Dans müziği başarısıyla gelen baş döndürücü şöhret ve servete rağmen, “Swedish House Mafia’nın hiçbir zaman bir iş olmadığında” ısrar ediyor ve “parayı asla umursamıyorlar ” olarak ifade etti .

Sebastian Ingrosso‘da şöyle açıklıyor: ”Geçmişte, single üzerine single yayınlardık ve neredeyse bir şeyin peşinde gibiydik. Steve ilk “Albüm yapmalıyız” dediğinde pencereden atlamak istedim. Sweden House Mafia daha önce hiç albüm yapmadı ve tarihsel olarak bir şarkı yapmamız uzun zaman alıyordu. Ancak, çıkaracağımız bu albüm için gerçekten mutluyuz – bunu dünyaya vermek için sabırsızlanıyoruz. ifade etti.

Axwell‘in açıklaması: ”Yine de elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Her zaman güvenebileceğiniz tek şey, hiçbir şeyi yarım yamalak yapmayacağız.”.” cümleleriyle söyledi.

Röportajın tamamını okumak için tıklayabilirsiniz.

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir