Bize ile Bağlan

Müzik

ARTBAT, Pete Tong ile ‘Age Of Love’ yeniden çevriminin Rave Mix versiyonunu duyurdu.

Yayınlanan

üzerinde

ARTBAT PETE TONG

Tüm zamanların bir klasiğine kendi benzersiz dokunuşunu ekleyen ARTBAT, küresel dans müziği efsanesi Pete Tong ile ‘Age Of Love’ yeniden düzenliyerer büyüleyici bir yorumunu yayınladı. En son işbirlikleri ile hepimizi şimdiden hayran bırakan Ukraynalı tekno ikilisi, bu başyapıtı bir seviye daha ileri götürmek için yola çıktılar ve bu sefer başka hiçbir şeye benzemeyen bir Rave Mix’i seçtiler. Tüm doğru noktalara vurarak, baştan sona uygulanan derin, melodik ve sürükleyici teknoloji sesinin içinde kaybolurken o nostalji duygusunu hissetmekten kendimizi alamıyoruz.

Yeni yıla en benzersiz yollarla başlayan bu en yeni Rave Mix sürümü, dinleyicilerin en anlamlı yolculuklara çıkmalarını sağlayacak. Hepimizin bildiği ve sevdiği imza niteliğindeki ARTBAT sesinin bozulmadan kalmasını sağlayan ikili, büyük synth’leri şık trans ve güçlü teknoyu mükemmele ulaştırarak remix’i daha da yükseklere taşıdı.

Merakla beklenen ‘Pete Tong + Friends: Ibiza Classics’ EP’sinde bulunan yedi yeni yorumla birlikte yerini alan ‘Age Of Love’ yeniden düzenlenmesi, dans müziğinin yıllar boyunca ne kadar önemli olduğunu gösteren bir başka göstergesidir. Kusursuz bir parçaya modern bir dokunuş eklemek kolay bir iş değil, ancak bu son ortak çalışma, hipnotik ama yine de son derece enerjik bir prodüksiyonla sonuçlandı ve her iki sanatçı da seslerini mükemmel şekilde uyguladı.

Gerçek bir sanat eseri olan bu son remiks, herkesi koltuğundan indirip doğrudan dans pistine çıkaracak.

ARTBAT x Pete Tong Rave Mix’i tüm platformlarda akış için de mevcut.

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir