Bize ile Bağlan

Etkinlik

Amsterdam Dance Event, 2022 için resmi tarihleri açıkladı

Yayınlanan

üzerinde

Amsterdam Dance Event

Amsterdam Dans Etkinliği gelecek yıl için tam resmi tarihlerini açıkladı: 19-23 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek.

 Amsterdam Dance Event 2021 de. Hollanda’nın birçok ikonik mekanında 350’den fazla etkinlik gerçekleşti ve gece hayatı eskisi gibi Amsterdam sokaklarına geri döndü. Bu yıl organizasyon olarak sunduğu festivale ek , elektronik müzik kültürü etrafında yeni bir Sanat ve Kültür programı başlattı ve çeşitli sanatçıların kentin belirli bölgelerinde sergilerine yer verildi.  Çok sevilen dans müziği konferansı ve festivalleri ile Amsterdam Dance Event 2021 katılımcılarına ve yaptıkları yenilikler ile unutulmaz harika anılar bıraktı.

Yoğun geçen Amsterdam Dance Event 2021 etkinliğinden sonra. Amsterdam Dans Etkinliği Vakfı ve kurucu ortağı Buma, 2022 için resmi tarihleri onayladı ve açıkladı. Her zaman olduğu gibi, ekim aynın üçüncü haftası planlanacak. Festival 19 Ekim Çarşamba günü başlıyor ve 23 Ekim Pazar günü sona eriyor olacak. Sizde gelecek yıl ADE konferansına ve festivallere katılmaya karar verdiyseniz. Amsterdam Dance Event 2022 için ön kayıt yaptırabilirsiniz