Bize ile Bağlan

Etkinlik

Creamfields, Ağustos 2022’de sahne alacak ilk sanatçı isimlerini açıkladı.

Yayınlanan

üzerinde

Creamfields

Dünyanın en büyük elektronik dans müziği festivallerinden biri olan Creamfields. 25’inci yıl dönümü için muhteşem bir tarzda geri dönmeye hazırlanıyor. Bu özel yıl dönümü için, daha önce, hayranlarına aynı yıl içinde 2-4 Haziran 2022’de, 25-28 Ağustos’taki Creamfields North’tan hemen önce gerçekleşen Creamfields South etkinliğini duyurdu. Festivalin birkaç saat içinde hızlıca biletleri tükenmişti.

Birden fazla türde yıldızlarla dolu sekiz isim açıkladılar. Techno & Techouse tarzlarındaki isimler Camelphat, Carl Cox ve Nina Kraviz, müzik tutkunlarının birlikte olacak bu isimlerin yanı sıra , MainStream sanatçılardan Above & Beyond, Armin van Buuren A State of Trance setiyle , David Guetta, Martin Garrix ve Tiësto gibi efsanevi isimlerde yer alacak.

Katılımcılarına ve eğlence düşkünlerine 2021 yılında daha başarılı bir festival deneyim 2022 yılında sağlayacaklarını hedefleyen Creamfields ekibi. Festival coşkusunu yaşamak gitmek isteyenler için sınırlı sayıdaki biletleri şu anda mevcut, ancak 2022’nin en çok beklenen elektronik dans müzik festivali’nin biletlerinin tükenmeden satın almak istiyorsanız hızlı hareket etmeniz gerekecek. Biletleri buradan satın alabilirsiniz.

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir