Bize ile Bağlan

Etkinlik

Tomorrowland, 2022 için onay aldı

Yayınlanan

üzerinde

tomorrowland 2022

Tomorrowland, 2022 yılında toplamda 3 hafta sonu festival düzenlemek için izin aldığını açıkladı.

Belçika’nın Boom kentinde, harikaları deneyimlediğimiz Tomorrowland festivalinden bu yana bir asır önce gibi geliyor. Festival, Kovid-19 salgınının inanılmaz Dünya Çapında dijital festivallerle başlamasından bu yana her yaz bizi kutsasa da, hepimiz gerçek olanı için sabırsızlanıyoruz. Son olarak, 2022, Tomorrowland’in iki değil üç inanılmaz sihir hafta sonu ile geri döneceği yıl gibi görünüyor.

Tomorrowland, bir süredir festivalin 3 hafta sonu olmasını umuyor, son 2 yılda yaşanan iptallerin maddi kaybını telafi etmek için ihtiyacın olduğunu ifade ediyor. Şans eseri bayram duaları, Antwerp eyaletinden izin aldıkları için 3. haftasonuna ev sahipliği yapmalarına izin verildiği için cevaplandı. Tomorrowland sözcüsü Debby Wilmsen, memnuniyetle karşılanan haberleri daha fazla tartışırken şunları söylüyor:

Bu bizim için çok iyi bir haber, – İki yıldır Tomorrowland’i organize edemiyoruz. Bu nedenle hem Fransa’daki kış baskısını hem de Schorre’deki 3 yaz hafta sonunu sabırsızlıkla bekliyoruz.

Festivalin üç hafta sonunun tamamının Temmuz ayında gerçekleşmesi bekleniyor, ancak Tomorrowland henüz bir tarih açıklamamış olsa da, festival bunun bir yıllık bir olay olduğunu ve gelecek yıllar için bir dayanak noktası olmayacağını belirtti. Festivalin üçüncü hafta sonu edisyonunda ayrıca, çoğunlukla festival müdavimlerini güvende tutmak ama aynı zamanda Boom sakinlerine saygılı olmak için bazı tavizler olacak, buna Deamville partilerinin daha erken kapatılması ve ayrıca bir tepe helikopteri çekim ekibinin kullanılmasından vazgeçilmesi de dahildir.

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir