Bize ile Bağlan

Etkinlik

Faithless house müzik sahnesinin efsane isimi yeni yılı İstanbul’da karşılıyor.

Yayınlanan

üzerinde

Faithless Dj Set

House müzik sahnesinin en efsane isimlerinden Faithless yeni yılı İstanbul’da Ritz Carlton’da karşılıyor!

Harika bir müzik şöleni yaşamamıza sayılı günler kaldı. Yılbaşı gecesine özel ayrıcalıklı kutlama ve konaklama seçenekleri sunan The Ritz-Carlton, Istanbul, 2022 yılını Balo salonunda gerçekleştireceği ve unutulmaz bir gece yaşatacak. Faithless müzik grubunun performansıyla karşılıyor.
Dans müziğinin yenilikçi ve alışılagelmedik yetenek abidelerinin kreasyonu, 90’larda başladığı yolculuklarına ”En İyi Enternasyonal Grup” Grammy ödülü, ”En İyi Canlı Grup” ödülü, 22 ülkede altın sertifikalı albüm ve daha birçok küresel başarı sığdırarak tüm dünyayı kasıp kavuran, dinleme listelerinden yıllarca eksilmeyen ”Insomnia”, ”God Is A DJ”, ”We Come 1” gibi parçaların mucitleri FAITHLESS dj set performansıyla 2022’nin ilk dakikalarını bizlerle paylaşacak. Geceye lokal sahneden Ege Sağlam ve Erez Öztürk de eşlik edecek
Label Project’in organize ettiği FG 93.8 medya sponsoru olduğu bu muhteşem gecenin bir parçası olmak, yeni yıla unutulmayacak bir deneyimle başlamak için biletler bugece.com ya da gmticket.com‘dan satın alabilirsiniz.