Bize ile Bağlan

Teknoloji

Pioneer DJ, profesyonel “Rekordbox” abonelik hizmetini başlattı

Yayınlanan

üzerinde

pioneer dj rekordbox

Pioneer DJ, özellikle turne DJ’lerini hedef alan yeni bir “Rekordbox” abonelik planı hizmetini başlattı.

Pioneer DJ, sınırsız dropbox depolama alanı sunduğu profesyonel “Rekordbox” planını resmi olarak kullanıcılarının hizmetine sunmuş bulunuyor.

Pioneer DJ, turne DJ’lerini hedefleyen yeni bir rekordbox abonelik planı başlattı. Pioneer DJ’in sunduğu Profesyonel Plan, USB çubuğunuzun veya tercih ettiğiniz medya sürücünüzün otomatik olarak yedeklenmesini, işaret noktaları, etiketleme ve döngü bilgileri gibi meta veriler dahil olmak üzere buluta sınırsız müzik yüklemenizi sağlayan planın bir parçası olarak dahil edilen sınırsız Dropbox depolama özelliğine sahiptir. Üstelik bu hizmetin kullanıcılara aylık maliyeti ise sadece 29,99 £ civarında bulunuyor, bu da hedef kullanıcı kitlesi olan turne DJ’lerinin işlerini bir hayli kolaylaştırıyor.

Yeni bir özellik olan Otomatik Koleksiyon Yüklemesi, içe aktardığınız her dosyayı rekordbox’a otomatik olarak senkronize etmenize olanak tanır, bu da dosyaların nerede saklandığını veya yolda çubuğunuzu veya dizüstü bilgisayarınızı kaybetmeniz durumunda düşünmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Yeni Profesyonel Plan hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Cihaz Kitaplığı Yedekleme ayrıca, veritabanını cihazınızdan senkronize edebileceğiniz anlamına gelir; bu, dosyalar yeni bir USB veya SD karta geri yüklendiğinde, önceki çubuktaki çalma listesi ve meta veriler de geri yüklenir. Yeni plan rekordbox kullanıcıları için en üst düzey seçenek ve Free, Core ve Creative’e katılıyor.

Rekordbox’ın Bulut Kitaplığı Senkronizasyonu hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir