Bize ile Bağlan

Teknoloji

Moog, IOS ve mac için anımog synth’in yeni versiyonunu yayınladı.

Yayınlanan

üzerinde

Moog Animoog Z Synthesizer

Moog, 2011’de iOS’ta ilk kez piyasaya sürülen ikonik Animoog uygulamasının yeni bir sürümü olan Animoog Z’yi piyasaya sürdü. Yeni sürüm, iPad ve iPhone ile kullanım için tasarlandı, ancak aynı zamanda bir AU eklentisi olarak macOS’ta da çalışıyor. Ayrıca VST3’ü destekleyen tüm DAW’lar için bir VST sarmalayıcı da vardır.

Animoog V, 16 polifoni sesi ve dalgalı ses tasarımı için dokunmatik ekranlı X/Y arayüzü ile orijinal uygulamaya benzer bir düzene sahiptir. Hem notalar hem de akorların yanı sıra kayma efektleri, derinlemesine bir modülasyon sayfası, efektler ve arpej, klasik Moog filtre klonu, WiFi üzerinden senkronizasyon için Ableton Link desteği ve stüdyonuzla entegrasyon için MIDI desteği sunan aynı klavye özelliği mevcut.

Temel özellik, bir tuşa basıldığında sesin bir X/Y ekseni yolunu izlemeye başladığı ve hareket ettikçe tını ve tonda değiştiği Yörünge Sayfasıdır. Sesin yönü ve yayılma hızı, Korg Wavestation gibi wavetable synth’lere benzer şekilde, yavaş gelişen pedlerden aşırı ses tasarımı yaklaşımına kadar değiştirilebilir. Kalın Modülü, hareketli sese daha fazla sonik özellik eklemek için akort giderme ve akort etme modları ekler.

Animoog Z’nin ücretsiz sürümünü buradan App Store’dan indirin.

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir