Bize ile Bağlan

Etkinlik

Coachella, sağlık politikalarını güncelledi

Yayınlanan

üzerinde

Coachella

Coachella, artık katılımcılardan Covid-19 test sonucu negatif çıkanların festivale giriş yapmasına izin verecek

California’daki Coachella Valley Müzik ve Sanat Festivali’nin ve Stage Coach Festivali’nin ana şirketi Goldenvoice’in sahibi olduğu ve işlettiği mekanlara giren tüm katılımcıların ve personelin, Sağlık Politikalarını güncellediklerini ve negatif bir COVID-19’a izin vermeye karar verdiklerini duyurmasından sadece haftalar sonra festivalin girişi için test sonucu. 13 Ekim 2021 Salı günü Coachella web sitesinde duyuru yapıldı,

“Son zamanlarda festivallerimizde düşük iletim verilerini ve güvenlik protokollerinin başarılı bir şekilde uygulanmasını ilk elden gördükten sonra, uygun Amerikalıların artan aşılama oranının yanı sıra, içinde yapılan negatif covid testine izin veren Coachella politikamızı güvenle güncelleyebileceğimizden eminiz. 72 saat olay VEYA tam aşı kanıtı.

29 Nisan – 1 Mayıs 2022 tarihleri ​​arasında yapılması planlanan Stagecoach festivali ile Coachella’nın 15-17 Nisan ve 22-24 Nisan 2022 tarihlerinde gerçekleşmesi planlanıyor. Her iki etkinlik de Indio, California’daki Empire Polo Club’da gerçekleşiyor. Goldenvoice, iptal edilen 2021 Coachella’yı şimdi birkaç kez planladı ve yeniden planladı.

Coachella şimdi festivale giriş için olumsuz bir test sonucuna izin vermeyi planladığına göre, festival için bilet almayı geçen ve Haziran ayında ön kayıt için 4 saat içinde tükenen birçok kişi olabilir, kararlarından pişman olabilirler. Şimdi iki yıl üst üste iptal edilen etkinliğe katılma şansının üzerine atladı. Dünya çapında birçok insan, çeşitli nedenlerle Covid-19 aşısını yaptırmakta hâlâ tereddüt ediyor. Coachella, satılık kart envanterinin sınırlı olduğu konusunda önceden uyardı, ancak COVID-19 nedeniyle kapasitenin daha da sınırlı olup olmadığı henüz görülmedi. Coachella, web sitelerinin Sağlık ve Güvenlik Kuralları bölümünde, etkinlik müdavimlerinin maske takmasını tavsiye etti. COVID-19 yüzünden değil, çöl tozuna karşı korunmak için.

Hala bilet satın almayı uman veya katılmayı planladıkları hafta sonunu web sitesinde daha önce bilet satın almış başka bir katılımcıyla değiştirmek isteyenler için bir bekleme listesi ve hayranlar arası değişim tarihi seçeneği var. Ayrıca Coachella 2020 için bilet satın aldıysanız veya Coachella 2022 için bilet satın aldıysanız, yeni planlanan etkinliğin herhangi bir iptali olursa, hepsi onurlandırılacaktır.

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir