Bize ile Bağlan

Etkinlik

Tomorrowland Winter 2022 biletleri tükendi.

Yayınlanan

üzerinde

Tomorrowland Winter

İki yılın ardından Tomorrowland heyecanla büyük bir geri dönüş için hazırlanıyor. Etkinliğin biletlerinin tükendiğini duyuruldu.

Etkinlik 19-26 Mart tarihlerinde Tomorrowland Winter 2022 ile başlıyor. Organizasyon daha şimdiden satışa sunulan tüm biletlerin tükendiğini resmi olarak duyurdu.

Sadece birkaç hafta önce bilet satışlarına başladıktan sonra Tomorrowland Winter çoktan tükendi ve Fransa’nın güzel ve manzaralı kayak merkezi ve dağ bölgesi Alpe d’Huez’de 18.000 ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor. Bununla birlikte, klasik ve benzersiz Tomorrowland sahne tasarımını (bazıları Tomorrowland’in Belçika’daki orijinal baskısında görülmüştür) şaşırtıcı bir şekilde tasarlanmış bir ana sahne ile (tamamen yeni, kapalı ve ısıtmalı olacağını söylediler) getiriyorlar ve diğer aşamalar, alanı akıllıca kullanarak ve festival hayranları için tamamen benzersiz bir deneyim getiriyor.

2019’daki ilk baskısından sonra, festival ne yazık ki hem 2020 hem de 2021 baskılarını iptal etmek zorunda kaldı, ancak bu zamanı kesinlikle beklemeye değecek bir 2022 baskısını geliştirmek ve şekillendirmek için kullandı. Şimdiden bazı isimler açıklandı ve Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike ve Kölsch gibi sadece birkaç isim çarpıcı performanslar sunmak için hazır olacak ve yakında daha birçok isim açıklanacak. Eğlencenin yanı sıra kayak ve benzeri keşfedilecek pek çok aktivite de var.

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir