Bize ile Bağlan

Etkinlik

Ultra Europe, 2022’de Hırvatistan’a geri dönecek

Yayınlanan

üzerinde

Ultra Europe

Ultra Europe, COVID-19 salgınının ortasında iki yıllık bir aradan sonra, festivalin 2022’de geri döneceğini duyurmaktan mutluluk duyar.

Ultra Europe, COVID-19 pandemisinin ortasında iki yıllık bir aradan sonra, dünyanın vazgeçtiği festivalin 8-12 Temmuz 2022’de geri döneceğini duyurmaktan mutluluk duyar. Festivalin 8.si Split’teki Park Mladeži’de yapılacak ve Sınırlı sayıda Tier 1 biletleri bugün satışa çıkacak.

Yakındaki sakinler ve gezginler sadece festivalin kendisini deneyimleyebilirken, Ultra uluslararası gezginlerin de Perşembe günü resmi olarak başlayacak olan 7 günlük bir deneyim olan ‘Destination Ultra’ya katılmasına izin verecek ve ardından Ultra büyük bir açılış günü partisi ile başlayacak ve ardından 3 günlük festival ve ardından festivalden sonra Brač Regatta, Hvar Adası ve son olarak Vis Adası dahil olmak üzere bir avuç başka yer.

Şu anda sınırlı sayıda Tier 1 bilet satışta ve genel giriş için fiyatlandırma, ödeme planı seçeneğiyle 139 €’dan başlayacak. Ultra Pasaport sahipleri, Pasaport Paketi satın alabilir ve 5 bilet fiyatına 6 bilet alabilirler. Ultra Europe, aynı zamanda, Destination Ultra haftasındaki tüm etkinliklere erişim sağlayacak olan 7 günlük Destination Ultra biletini 339 € fiyatından sunuyor. İlk 250 alıcıya, Kapanış Partisi başlamadan önce Vis Adası’nda yer alan Sunset Aile Yemeğine katılmaları için özel bir fırsat.

Ultra Europe 2022’yi kaçırmak istemeyeceksiniz. Bilet satın almak için buraya tıklayın.

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir