Bize ile Bağlan

Etkinlik

Glitch Fields New Year Session 2023

Yayınlanan

üzerinde

Glıtch Fıelds New Year Seassıon

Soul Revue, Alive ve Epoch ortaklığıyla Glitch Fields Festival 2022 ile başlayan ve Glitch Fields Club Session partileriyle devam eden seri olan Glitch Fields New Year Session, 2022 yılına unutulmaz bir veda etmek üzere hazırlanıyor.

Glitch Fields Festival Geçtiğimiz sezon boyunca müzikseverlerle buluşturduğu uluslararası sanatçılar arasında Argy, Magit Cacoon, Laolu, Andhim, Massano, Echonomist, Hunter/Game, Trikk, Hyenah, Frankey & Sandrino, Tal Fussman, Monkey Safari, Glowal, Musumeci, Anii, Atsou, Timboletti, DJ Pappa, Le Croque, Last 95, Solique, Avant gibi isimler bulunmaktaydı. Şimdi ise Ae:ther ve Maxim Lany ile birlikte 2023 yılına merhaba diyor.

Etkinlikte Ae: ther (live) + Maxim Lany + Sezer Uysal + Black Batu’nun performansları yer alacak ve Glitch Fields Kulübü Oturum partisinin bir parçası olacak.

Ae: ther, İtalyan mirasının unsurlarını ve Alman köklerini birleştiren benzersiz, türe meydan okuyan tarzıyla hızla dikkat çeken, modern elektronik müzik dünyasında gelecek vaat eden bir yetenek. Tale of Us, Mind Against ve Damian Lazarus gibi sektör ağır toplarından destek aldı ve Afterlife, Renaissance ve Crosstown Rebels gibi etiketlerde müzik yayınladı ve DJ setleriyle Türkiye’de büyük bir takipçi kitlesi oluşturdu. Bu, Ae: ther’in Klein Phönix‘teki Glitch Fields Yeni Yıl Oturumunda nefes kesen “Ae: ther live” setini ilk kez gerçekleştirmesi olacak.

Maxim Lany, yenilikçi müzikal karakteri ve olağanüstü dj’lik becerileriyle tanınan Belçika’nın önde gelen elektronik müzik sanatçılarından biridir. Dünyanın en büyük dans müziği markalarından biri olan Armada’da önemli bir figür haline geldi ve Tomorrowland, Extreme Outdoors ve Dreamfields gibi festivallerde ve Avrupa’daki avangard kulüplerde mutlaka görülmesi gereken DJ’ler arasındaki yerini sağlamlaştırdı. rönesans gibi etiketlerdeki sayısız yayını sayesinde, Ana Kaya, Armada ve Mago. Maxim Lany, yeni yılda çaldığımız gibi enerjik, sürpriz dolu performansını sahneye taşıyacak.

Etkinliğin, katılımcıların güvenliğini ve keyfini sağlamak için bazı kuralları vardır. Etkinlik yalnızca 18 yaş ve üzeri katılımcılara açıktır ve etkinlik alanına yiyecek, içecek, kesme, delme veya yanıcı aletler getirilmesi yasaktır. Katılımcılar, etkinlik sırasında fotoğraf ve video çekilebileceğini ve yazılı izin alınmadan profesyonel video kayıt cihazlarına izin verilmediğini kabul eder. Katılımcılardan ayrıca etkinlik personeline saygı duymaları ve talimatlarını takip etmeleri istenir. Son olarak, etkinlik organizatörleri, bu kurallara uymayan veya uygunsuz görülen bir şekilde davranan herkesi etkinlikten çıkarma hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi ve etkinliğin biletlerini bugece.co adresinden satın alabilirsiniz.

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir