Bize ile Bağlan

Etkinlik

CircoLoco 10 Aralık’ta İstanbul’da

Yayınlanan

üzerinde

circoloco istanbul

İspanya’nın İbiza kentinde ortaya çıkan Dünyanın en büyük parti markası showcase lerinden biri olan, CircoLoco 10 Aralık Cumartesi günü İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Gecede  elektronik müzik dünyasının başarılı isimlerinde  Rampa, Seth Troxler, PAWSA, Desireeve Sossa yanı sıra Türk asıllı sanatçılar Carlita ve O. Bee de sahnede alacak.

Elektronik müzik alanında dünyanın en ünlü ve saygın markalarından biri olan CircoLoco Uluslararası DJ’ler, canlı performanslar, temalı gecede ve muhteşem görseller içeren bir deneyim sunmasının yanı sıra. Etkinlik te ayrıca misafirleri için çeşitli. Miksolojistlerin hazırladığı İstanbul’un önemli markalarından Lucca, en iyi kokteylleri ile katılımcıların deneyimine sunacak.

İlk kez bir elektronik müzik etkinliğine ev sahipliği yapacak olan Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde tek günlük bir festival deneyimi yaşanacak. 10 Aralık Cumartesi günü etkinlik başlama saati 16.00’da. 22 ülkede satışa çıkan İstanbul’daki etkinliğe 8 binden fazla müzikseverin katılması bekleniyor. En çok bilet satın alan şehirler  İstanbul’dan sonra Londra, Berlin, Amsterdam, Tel Aviv, Zürih, Prag, Paris, Kopenhag, Stockholm, Belgrad, Dubai, Atina, Sofya ve Beyrut yer alıyor.
CircoLoco İstanbul,Monkey Project, Onassis Music ve FC Entertainment ortak sunumuyla gerçekleşecek bu muhteşem etkinlik ilgi detaylı bilgi ve biletlerine ulaşmak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir